آشنایی با هفته مد ونکوور و تاریخچه آن

هفته مد ونکوور یک رویداد است که فعالان صنعت مد و لباس جهان همچون تولید کنندگان و طراحان، در یکی از بزرگترین شهرهای کانادا گرد هم جمع می شوند.

هفته مد ونکوور (VFW) دومین هفته فشن و مد بزرگ در آمریکای شمالی است که در شهر ساحلی و بندرگاهی مهم، ایالت بریتیش کلمبیا کانادا برگزار می شود. در حال حاضر این رویداد توسط جمال عبدرحمان اداره می شود. کل برنامه در هر فصل، هفت روز طول می کشد و دو بار در سال برگزار می گردد.

VFW-2019-03-22-SRT-Photo-By-Dale-Rollings-@diamondpointphoto

تاریخچه هفته مد ونکوور از ابتدا تا کنون

آغاز فعالیت رویداد VFW:

در سال 2001، به منظور توسعه موفقیت طراحان برجسته و طراحان نوظهور دارنده جوایز، یک برنامه ویژه طراحان مد و لباس در ونکوور تاسیس شد که یک دیدگاه جهانی و رویکرد چندفرهنگی را به خود اختصاص داد. این رویداد در ابتدا برای اولین فصل خود، به عنوان هفته بین المللی مد نامگذاری گردید. پس از آن، به یک مناسبت مشهور در جامعه مد کانادا تبدیل گردید.

Man Behind Vancouver Fashion Week, Jamal Abdourahman

ارائه جایزه نانسی مک

به منظور شناسایی استعدادهای در حال پیشرفت، هفته مد در ونکوور به عنوان بخشی از تعهد خود، اولین جایزه سالانه نانسی ماک خود را در سال 2014 معرفی کرد. جایزه نانسی ماک به یک طراح با استعداد و نوظهور مبتنی بر BC تعلق می گیرد که قصد دارد ابزارهای مورد نیاز برای آوردن نام تجاری خود به مرحله بعد را فراهم کند.

Nancy Mak Award

معرفی هفته مد کودکان:

در سال 2016، VFW با هفته مد کودکان ونکوور ادغام شد و به قطب رسانه ای بوتیک های کودکان کانادایی و طراحان مد بین المللی کودکان تبدیل گردید.

KIDS FASHION WEEK

راه اندازی مجلات ویژه

دو مجله چاپی و دیجیتالی با نام مجله هفته مد کودکان ونکوور (دو ساله) و مجله میکرو ماکرو راه اندازی شده است. این مجلات به خوانندگان کنجکاو، مطالب الهام بخش، مقالات پویا و تصاویر پر جنب و جوش ارائه می دهند.

 

micro macro magazine

مجموعه جهانی مد:

در سال 2017، مجموعه جهانی مد (GFC) توسط همین مجموعه راه اندازی شد تا بیشتر در معرض دید جهانی طراحان آینده دار قرار گیرد. پس از آن ارائه نمایش در هفته مد نیویورک، هفته مد توکیو و هفته مد پاریس از طریق مجموعه جهانی مد (GFC) صورت گرفت.

AllieHoward_VFW_2018

شناخت VFW به عنوان دومین هفته مد بزرگ در آمریکای شمالی

از 2017 تا کنون، با حمایت از طرح های متنوع، هفته مد ونکوور به دومین هفته مد بزرگ در آمریکای شمالی و سریعترین هفته مد در حال رشد در جهان تبدیل شده است. این رویداد به طراحان خود نه تنها بستری برای صنایع دستی خود بلکه فرصت های مداوم برای تجارت و رشد را ارائه می دهد.

vancouver-fashion-week.j

سایر اطلاعات مهم در خصوص رویداد VFW:

تاریخ برگزاری: 16 تا 18 آوریل

مکان برگزاری: خیابان 707-938 Howe، ونکوور، کانادا

وب سایت:  https://www.vanfashionweek.com/

VFW

لطفا به دوستاتون به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *